Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Аpartmani Оhrid

strog centar - najniska cena

www.apartmani-ohrid.com
Izdava novi i odlicno namesteni studio(kapacitet 4 lica) i apartman(kapacitet 6-7 lica) vo centarot na Ohrid (ul 7 noenvri br38a) oddaleceni 50 metri od Ohridska banka i 300 metri od pristanisteto. Opremeni se so francuski krevet, dopolnitelni kreveti, kujna, kupatilo, kablovska tv, sopstven parking. Cena 6 do 8 evra na po lice na den vo zavisnost od toa kolku lica kolku dena i vo koj period gi iznajmuvaat apartmanite. Moznost za iznajmuvanje na dvata apartmani istovremeno.tel:+38970/320444 www.apartmani-ohrid.com

ul 7noemvri br.38

Охрид

Огласи во продавницата

Сите 1-1 од 1
23 септ. 15:27

De Lux Apartmani vo strog Centar Ohrid

6 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации