Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Apartmentsskopje

Apartmani

Turisticki apartmani vo strog centar na Skopje

ul 11 oktomvri

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-17 од 17
Вчера 08:02

Se izdava namestena garsonjera

800 МКД /месечно

24 јун. 10:39

Se izdava garsonjera za kratok prestoj vo Centar

20 ЕУР /месечно

28 јун. 08:42

Se izdava mala kuka so dvor vo Centar

7 000 МКД /месечно

28 јун. 08:39

Lux apartment for rent in Taftalidze

350 ЕУР /месечно

16 мар. 18:58

Golem popust za novonastanata situacija

700 МКД /месечно

27 авг. 21:19

LETEN POPUST KRATOK PRESTOJ

700 МКД

27 авг. 07:07

SOBA VO CENTAR

800 МКД /месечно

04 ноем. 08:54

LUKS APARTMENT FOR RENT CENTAR

500 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации