Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

AUTO IMPERIA

Вие избирате AUTO IMPERIA ,Вие го избирате најдоброто!

AUTOIMPERIA е Компанија која се занимава со увоз на половни автомобили од доверливи и веќе потврдени,со децении постоење Лизинг & Осигурителни компании ширум Европа.
Наша главна цел е да ја вратиме довербата кај клиенти кои ја сакаат ,удобноста,луксузот,безбедноста, сигурност во тоа што ќе го изберат.Нудиме квалитетен избор на возила .
Секое увезено возило задолжително поседува сервисна книшка со точно утврдени сервиси , со што се гарантирааат во целост изминатите километетри на возилото.Возилата поседуваат целосна документација до регистрација.
Возила со премиум опрема,врвен квалитет и Одлични цени.Доколку Вашиот Автомобил од Соништата го немаме како избор - понуда , Ви стоиме на располагање , истото можеме во најбрз рок да го обезбедиме ...
ИЗБЕРЕТЕ ГО НАЈДОБРОТО !!!
—ЗА СИТЕ ИНФОРМАЦИИ -НАРАЧКИ—
Јавете се на 070399542

Bozin Nikolov Silni 80

Аеродром, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-16 од 16

VW Golf 7 1.6 highline

10 800 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации