Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AutoZentrum

АутоЦентрум увезува половни автомобили од ЕУ.
АутоЦентрум увезува половни автомобили од ЕУ.
Автомобилите пред увоз се детално прегледани во земјите од каде се купени и истите пристигаат со целосна сервисна историја - сервисна книшка !
Сите автомобили се во одлична состојба
100 % гаранција на километри

За повеќе информации контактирајте не !
АУТОЦЕНТРУМ
Кочани

Огласи во продавницата

Сите 1-7 од 7
Вчера 08:45

Mercedes-Benz E 200 cdi BlueTEC 2015

18 990 ЕУР

Peugeot 207 CC 1.6 vti 88kw 120hp

4 200 ЕУР

Bmw 740D xdrive 306hp full oprema

25 890 ЕУР

23 апр. 19:06

Smart ForTwo coupe 37kw 50hp

2 100 ЕУР

22 апр. 22:17

Opel Corsa 1.2 59kw 80hp

4 300 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации