Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

A.C. AVTO ALEX

A.C. Avto Alex со своето 30 годишно работење нуди првенствено квалитет.

Добредојдовте, Прикажи повеќе
Добредојдовте,
A.C. Avto Alex со своето 30 годишно работење нуди првенствено квалитет.

На Плац имаме повеќе возила од кои 90 % се од прв сопственик, редовно сервисирани и добро сочувани возила. Покрај патнички нудиме и товарни возила. Загарантиран квалитет.

Желба ни е да со професионализам, удоволување на барањата на купците,квалитетни возила и конкурентни цени да изградиме препознатлив бренд во продажбата на половни возила. Hide More

SKOPSKI PAT BB, VELES

Велес

Огласи во продавницата

Сите 1-15 од 15
13 јан. 09:02

ALFA ROMEO 159 JTDm -07 A.C. AVTO ALEX

3 980 ЕУР

Кон почеток