Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

ИЗВЕСТУВАЊЕ за лажна наградна игра‼️

ИЗВЕСТУВАЊЕ за лажна наградна игра‼️

Ги известуваме клиентите и корисниците на www.pazar3.mk, како и пошироката Македонска јавност дека наоколу кружи вирус во различна форма кој не прикажува нас, Пазар3.мк како испраќач на тие пораки кои Ве информираат дека сте добитник на мобилен телефон или некаква друга награда.

Ве предупредуваме дека ниту една порака која ќе ја добиете, а бара од Вас да внесите податоци како број на платежна картичка, не е испратена од страна на Пазар3, и Ве замолуваме истата да ја проследите до нашиот тим и институциите соодветни за таа дејност.

Пазар3 не сноси одговорност за било каква штета која може да ја претрпи корисникот на неговиот софтвер, мобилен телефон или било кој друг уред и/или апликација со која се служи, а е предизвикана од која било варијанта на таков вирус.

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации