Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Како до пролетно реновирање на домот без стрес?

Како до пролетно реновирање на домот без стрес?

Подготвени сте за пролетно освежување на домот и веќе ја правите листата на желби и потреби од каде да започнете.

На дневната соба ѝ треба молерисување, на мебелот му треба целосна замена или репарирање. Потребна е и нова ламба, а и недостасува вграден плакар. Во спалната соба, кровниот прозорец протекува...

Во кујната се потребни нови плочки, а на градината целосно реуредување. 

Ја направивте пресметката и сфаќате дека ви недостасуваат финансиски средства за да можете да го освежите домот онака како што замисливте?

Не грижете се. Пазар3 во соработка со Тиго ви помага да ги реализирате Вашите идеи и остварите Вашите соништа. 

Сите алатки, декорации, мебел и опрема кои ви се потребни за да ја реализирате Вашата идеја се лесно достапни на Пазар3, а пак за надополнување на потребниот буџет побарајте поддршка на Tigo.mk.

Како пријател во најпотребните моменти, Tigo.mk им излегува во пресрет на клиентите кои навистина имаат потреба од финансиски средства, овозможувајќи им кредити од 2.000 до 80.000 денари, на брз, едноставен и транспарентен начин – одговор на апликацијата се добива за неверојатни 30 секунди, а исплатата во кеш се врши за само 10 минути! Притоа, потребна е само лична карта и не се потребни жиранти.

Клиентите можат да аплицираат за кредит во некоја од Тиго филијалите ширум земјата, или пак Онлајн, од удобноста на домот или во движење, од својот мобилен телефон.

 

Најдоброто го оставаме за крај! 

Само во Тиго - првиот кредит со еднократна и навремена отплата до 30 дена е бесплатен или едноставно кажано - колку ќе земете, толку ќе вратите!

Дополнително, Тиго нуди можност за плаќање на кредитот на мали месечни отплати до 24 месеци. 


Затоа – продолжете слободно да пребарувате за сѐ што ви треба за целосно уживање во освежениот дом на Пазар3, а за финансиските кусоци – потпрете се на Тиго! 

tigo

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации