Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Пазар3 - Беџ за верификуван е-трговец

Pazar3.mk - Верификуван е-трговец


Пазар3.мк како најголем огласник во државата, кој од далечната 2006та година ги задоволува потребите на сите огласувачи, се стекна со Беџ за Верификуван Е-Трговец од страна на Асоцијацијата за Електронска Трговија на Македонија. Беџот за верификуван е-трговец гарантира дека се работи за регистрирано правно лице согласно законските прописи на РСМ.


Е-трговијата секојдневно се повеќе се зголемува, особен овој период кога се повеќе луѓе се одлучуваат да купуваат и продаваат онлајн. Со оглед на тоа, се зголемува и потребата да се направи јасна разлика помеѓу регистрираните е-трговци, и нерегистрираните субјекти кои не ги исполнуваат основните законски услови. 

Пазар3 ги исполнува сите неопходни регулативи и правила за работење во е-трговијата. Поради тоа ни беше доделен овој Беџ за Верификуван Е-Трговец, со кој уште повеќе за зголемуваме довербата кај нашите постојани и идни клиенти. Нашиот бренд е добро претпознатлив на пазарот. Тоа се докажува по бројот на корисници кој секој ден се повеќе се зголемува.

Пазар3 редовно го користат голем број на физички лица, но и голем број на правни субјекти, кои токму поради големата доверба во нашиот веб сајт ги користат услугите за огласување веќе долги години. Правни субјекти од различни дејности како Недвижности, Автомобили, Земјоделски машини и Земјоделска Механизација, Градежни Машини и Материјали, Бела Техника, Електроника, и многу други, своите производи и услуги ги огласуваат преку Пазар3.мк.


Продавајте и купувајте безбедно, лесно и едноставно со Пазар3.мк! 

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации