Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

КАПИТАЛ ГРУП

Најголема понуда на нови станови

www.capitalgroup.mk

ул.Јани Лукровски бр.2 - мезанин

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-29 од 29
09 јун. 16:48

Stan od 50m2 vo Avtokomanda

42 500 ЕУР

03 дек. 10:26

SE IZNAJMUVA NOV STAN 71m2 DO MIDA KARPOS

500 ЕУР /месечно

STAN OD 69m2 AERODROM TRI BISERI

69 000 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации