Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Cityview apartment

Далеку од градската врева, високо во
недопрените планински убавини, во прегратките на националниот парк Галичица, со прекрасен поглед на Охрид, се наоѓа Cityview apartment Ohrid, место каде за може да избегате од градските гужви и да уживате во тишината и мирот.
Охрид

Огласи во продавницата

Сите 1-4 од 4
Вчера 12:55

Apartmani so pogled na Ohrid i Ohridsko ezero

1 800 МКД /месечно

23 мај 12:23

Apartmani so pogled na Ohrid i Ohridsko ezero

1 600 МКД /месечно

13 септ. 01:46

Apartmani Cityview Ohrid

1 600 МКД /месечно

10 јул. 10:42

Cityview apartmani Ohrid

30 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации