Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

DELTA Nedviznosti

Купопродажба и изнајмување на недвижен имот.
Центар, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 1228
24 мар. 15:05

Nevseluvan trosoben stan vo Centar Juzen Bulevar

600 ЕУР /месечно

24 мар. 11:20

Nov trosoben stan vo Centar MVR

500 ЕУР /месечно

24 мар. 11:04

Trosoben stan vo Kapistec

145 000 ЕУР

23 мар. 18:20

Trosoben stan Centar ul.Makedonija

800 ЕУР /месечно

SE IZDAVA NOV TROSOBEN STAN VO N.LISICHE SO PARKING

350 ЕУР /месечно

23 мар. 15:04

NEVSELUVAM DVOSOBEN STAN VO TAFATALIDZE 1, MLECHEN

400 ЕУР /месечно

23 мар. 15:00

Luksuzna kukja vo Kozle

1 500 ЕУР /месечно

SE IZDAVA NOV TROSOBEN STAN VO AERODROM, POLIKLINIKA

300 ЕУР /месечно

23 мар. 11:09

Se izdava nov dvosoben stan vo Karpos 3 City Garden

380 ЕУР /месечно

22 мар. 11:46

Prekrasen stan vo strog centar

1 450 ЕУР

21 мар. 15:15

Cetirisoben duplex vo Taftalidze 1

167 000 ЕУР

21 мар. 13:46

Se izdava trosoben dupleks stan vo Karpos 1 Blisku do ZOO

350 ЕУР /месечно

21 мар. 13:46

Se iznajmuva dvosoben stan vo Centar Kapisec Zebra

400 ЕУР /месечно

21 мар. 13:14

Se izdava namesten dvosoben stan vo Kozle so parking

250 ЕУР /месечно

21 мар. 10:17

Se iznajmuva dvosoben stan vo Centar MVR

220 ЕУР /месечно

Se izdava nov trosoben stan vo Kisela Voda Rampa

350 ЕУР /месечно

Se iznajmuva nov nevseluvan dvosoben stan vo Aerodrom

260 ЕУР /месечно

20 мар. 13:05

Se izdava prekrasen sprat od kukja nad MVR

400 ЕУР /месечно

20 мар. 12:36

SE IZDAVA PREKRASEN 3-SOBEN STAN NA VODNO

500 ЕУР /месечно

20 мар. 12:36

Garsoniera vo Centar Gradski Zid Sobranie

220 ЕУР /месечно

Se izdava samostojna kukja vo Ilinden so bazen

800 ЕУР /месечно

20 мар. 10:49

Se izdava namesten dupleks so parking vo Taftalidze Nova

650 ЕУР /месечно

Se izdava lux trosoben stan vo Dzevahir kula C

800 ЕУР /месечно

Se izdava trosoben stan vo Aerodrom Urban Garden

350 ЕУР /месечно

20 мар. 10:49

Trosoben stan vo Centar Kapistec

1 500 ЕУР

20 мар. 10:12

Se izdava lux trosoben stan na Vodno Panorama Rezidens

1 200 ЕУР /месечно

17 мар. 16:51

SE IZNAJMUVA TROSOBEN STAN VO CENTAR, UNIVERZALNA

380 ЕУР /месечно

17 мар. 16:26

Se izdava dvosoben stan vo Karposh 1 sproti Zooloshka

15 000 МКД /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации