Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Dojran building investments

Нашата цел е секогаш задоволни клиенти!

Дојран билдинг инвестмент е агенција за недвижности која е релативно нова на македонскиот пазар за недвижности, но засега може да се пофали со голем успех и задоволни клиенти. Оваа агенција за недвижности своите услуги ги нуди во Гевгелија, Дојран и околината.
Дојран инвестмент билдинг агенцијата за недвижности најчесто нуди плацеви во центарот или околината на Гевгелија, куќи, станови за продажба, а поретко во својата понуда вклучува објекти за издавање. Мал дел од нивната понуда вклучува издавање спратови од куќа, издавање станови и др.
Дел од недвижностите кои ги нуди оваа агенција се нови, дел реновирани, но има и стари градби за продавање и издавање. Клиентите може да го најдат својот дом или деловен простор во зависност од нивните финансии и останати моментални можности.

Она што секој клиент го привлекува при купопродажба на недвижности е секако средени документи од страна на продавачот, точност и исправност на имотно-правната документација.

Оваа агенција нуди и детално испитување на имотот; можна хипотека, нерегулирана сопствености, забрана за оттуѓување, времена мерка за недозволена продажба, купување на веќе продаден имот и многу други можности кои не би биле во можност клиентите да ги откријат.

Исто така една од предностите на оваа агенција е и тоа што обезбедува целосен сервис, услуга, околу апликацијата за кредит, во најкус можен рок, без дополнителни трошоци од страна на клиентите.

Поради овие важни причини, луѓето во околината на Гевгелија ја бираат токму Дојран Билдинг инвестмент, при посредување на целата документација. На тој начин заинтересираните клиeнти и потенцијалните купувачи немаат никаква обврска во однос на потребната документација.

Голем дел од куќите кои ги нуди оваа агенција се така изградени и испланирани за да може новите сопственици да ги искористат за која намена тие сакаат. Дали тоа би било за живеалиште, деловен простор, дуќан, ноќен бар или можеби да ја средат куќата за апартмантско сместување, затоа што Дојран е туристичко место и во летниот период се соочува најчесто со недостиг на сместувачки капацитети, а тоа е како резултат на лековитите алги кои ги привлекуваат туристите и го прават Дорјан актуелен токму во летниот период.

Одиме во Дојран!!

Телефонскиот број на кој може да ги дознаете сите дополнителни информации околу огласите кои се поставени на сајтот на Пазар3 е 078 442 933.

Сретеново, стар Дојран

Дојран, Гевгелиjа

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 52

Stan vo Gevgelija

80 000 ЕУР

Stan vo Bogdanci

30 000 ЕУР

Stan vo Gevgelija

80 000 ЕУР

Vila vo Nov Dojran

37 000 ЕУР

Se iznajmuva kuka vo Gevgelija

350 ЕУР /месечно

Vila vo Nov Dojran

25 000 ЕУР

Kuka vo Gevgelija

130 000 ЕУР

Vila vo Star Dojran

80 000 ЕУР

Stan vo Star Dojran

900 ЕУР

Hotel na ski centar Kozuv

230 000 ЕУР

Vila vo Nov Dojran

40 000 ЕУР

Kuka vo Star Dojran povolno

65 000 ЕУР

Kuka so bazen vo Star Dojran

140 000 ЕУР

Stan vo Gevgelija

22 000 ЕУР

Kuka vo Gevgelija

45 500 ЕУР

Kuka vo Gevgelija

58 000 ЕУР

Kuka vo Gevgelija

34 000 ЕУР

Kuka vo Nov Dojran

53 000 ЕУР

Kuka vo Nov Dojran

27 000 ЕУР

Se iznajmuva sprat od kuka

200 ЕУР /месечно

Se izdava stan vo centarot na gevgelija

10 000 МКД /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации