Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ул.11 Октомври

Центар, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-16 од 16
18 фев. 12:20

ODLICEN STAN OD 82m2 VO TAFTALIDZE 1

590 ЕУР /месечно

13 јан. 13:25

ODLICEN STAN 77m2 VO CENTAR

500 ЕУР /месечно

13 јан. 13:09

STAN OD 38m2 VO KISELA VODA

39 000 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации