Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Dora Invest

Продажба на станови.

Населба Железара

Гази Баба, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-22 од 22

Stan kaj Univerzalna Sala

300 ЕУР /месечно

29 јул. 20:02

Stan na prv kat bez ucestvo

44 000 ЕУР

05 дек. 20:58

STAN vo Topansko pole so 2 spalni sobi

36 000 ЕУР

18 дек. 11:25

Nov stan vo Cair 80m2 zgrada Tri Trgovci

61 000 ЕУР

18 дек. 11:22

Mnogu ubav stan vo Topansko pole od 60m2

35 000 ЕУР

18 дек. 11:07

Renoviran stan od 71m2 na 1 kat vo Cair

46 000 ЕУР

17 дек. 11:07

Stan od 58m2 na ubava lokacija vo Cair

43 000 ЕУР

16 дек. 12:30

Renoviran stan 58m2 vo Cair

36 000 ЕУР

16 дек. 12:13

Stan so 3 spalni vo Skopje Sever 74m2

40 000 ЕУР

16 дек. 12:13

Stan od 86m2 vo Cair

51 000 ЕУР

16 дек. 11:57

Renoviran stan kaj opshtinata Cair 56m2

33 000 ЕУР

16 дек. 12:05

STAN vo Topansko pole ODLICEN 91м2

71 000 ЕУР

16 дек. 09:45

Ultra luksuzen stan 100m2 vo Cair

61 000 ЕУР

13 дек. 12:29

Stan od 75m2 vo Skopje Sever TOP PONUDA

48 000 ЕУР

12 дек. 12:59

Renoviran stan od 64m2 vo Cair

34 000 ЕУР

11 дек. 10:26

Najpovolen stan od 66m2 vo Skopje Sever

39 000 ЕУР

10 дек. 15:18

Kompletno renoviran stan vo Cair

34 000 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации