Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Дознајте како да се ослободите од финансиските стресови со Tigo.mk

Дознајте како да се ослободите од финансиските стресови со Tigo.mk

Ако и Вие сте од оние на коишто секогаш им недостига уште мноооогу малку до крајот на месецот, а тукушто излегла одлична и ограничена можност за набавка на косилка, справа за вежбање, уред за во кујната, електричен тротинет или уште мал милион потребни нешта достапни во понудата на Пазар3, тогаш сигурно знаете со каков стрес може да се соочите поради недостаток на толку потребните финансиски средства. При потреба од брз пристап до пари навистина е важно да имате на кого да се потпрете.

За среќа, брзи и едноставни алтернативи постојат, кои можат да Ви ја решат финансиската потреба, и поважно – да Ви го намалат стресот! Решението се нарекува – Тиго!

 

Како Тиго може да Ви помогне при справувањето со стресот поради финансиски причини?

Како пријател во најпотребните моменти, Тиго им излегува во пресрет на клиентите кои навистина имаат потреба од финансиски средства, овозможувајќи им кредити од 2.000 до 80.000 денари, на брз, едноставен и транспарентен начин – одговор на апликацијата се добива за неверојатни 30 секунди, а исплатата во кеш се врши за само 10 минути! Притоа, потребна е само лична карта и не се потребни жиранти.

 

Клиентите можат да аплицираат за кредит во некоја од Тиго филијалите ширум земјата, или пак Онлајн, од удобноста на својот дом или од својот мобилен телефон.

 

Најдоброто го оставаме за крај! 

Само во Тиго - првиот кредит со еднократна и навремена отплата до 30 дена е бесплатен или едноставно кажано - колку ќе земете, толку ќе вратите!

Дополнително, Тиго нуди можност за плаќање на кредитот на мали месечни отплати до 24 месеци. 


Затоа – продолжете слободно да пребарувате, а за финансиските кусоци – потпрете се на Тиго! 
Дознајте како да се ослободите од финансиските стресови со Tigo.mk
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации