Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

ФЛОКС АГЕНЦИЈА

Професионалност, тоа кај нас се подразбира

Агенција за недвижности ФЛОКС Ви нуди брза, ефикасна и дискретна купопродажба на недвижен имот со поддршка на банките со кои имаме склучено Договори и одлична соработка.
Нашиот Тим е сочинет од стручни, динамични и млади личности со долгогодишно искуство.
Ние Ви нудиме во секој момент ажурирана база на податоци на интернет.
Секојдневно се трудиме да ги исполниме сите желби на нашите клиенти, Ви гарантираме правна сигурност и апсолутна дискреција.
Истовремено како овластени проценители вршиме проценки на недвижности, транспортни средства, земјоделски земјишта и насади. Нашето долгогодишно искуство, знаење и стручност е неопходно за успешна соработка. Најдобар доказ за тоа се нашите задоволни клиенти. Повелете и уверете се......

Контактирајте не на:
3082-515,
или на моб: 078/404-900, 078/404-909, 078/404-908
www.floks.com.mk

Bul.Metropolit Teodosij Gologanov 98/1-12

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 59
12 апр. 14:06

37208-SE IZNAJMUVA 2-SOBEN, NAMESTEN STAN VO KOZLE

270 ЕУР /месечно

16 септ. 13:07

KUKA KAJ NOVA GIMNAZIJA POGODNA I ZA DELOVEN PROS

2 300 ЕУР /месечно

19 авг. 12:51

SE IZNAJMUVA 3-SOBEN STAN VO CENTAR KAJ MVR

400 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации