Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

ХОУМ МАРКЕТ ДООЕЛ

Шведската компанија ИКЕА која е светски бренд за мебел и производи за домаќинство, сега е поблиску до вас.
Центарот за нарачки има и своја веб страница www.odikea.com, преку која можете да направите нарачка на продукти од целиот асортиман на ИКЕА.
Самиот сајт е прилагоден за лесна, јасна и едноставна креација на нарачки, преглед и избор на производите по нивните уникатни интернационални кодови, како и објаснување за текот и процесот на нарачка.
Доставата на продуктите е брза и сигурна и најчесто се извршува до следиот работен ден, а плаќањето се врши во моментот на преземање на пратката. Доставата на поголеми нарачки се извршува со сопствен транспорт организаран од самиот центар за нарачки, до било која адреса во рамките на државата.

бул. Илинден бр.160 - Скопје

Карпош, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 148
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации