Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Агенција за недвижности Капитал Охрид

Ваш најдобар партнер!

Посредување при купување, продажба и изнајмување на недвижен имот;
Пред договор, Главен договор;
Катастарска документација;
Приватизација на градежно земјиште;
Административни услуги.

ТЦ Амам локал 029 - Охрид

Охрид

Огласи во продавницата

Сите 1-48 од 48
08 јун. 14:20

Kapital Dvosoben juzen stan vo Ohrid 50m2

62 500 ЕУР

08 јун. 14:19

Kapital Trosoben juzen stan vo Ohrid 92m2

49 000 ЕУР

08 јун. 14:19

Kapital Dvosoben zapaden stan 56m2 vo Ohrid

44 800 ЕУР

08 јун. 14:18

Kapital Dvosoben stan vo Centar 42m2

54 000 ЕУР

01 јун. 12:18

Kapital kuka so pogled na ezero

65 000 ЕУР

01 јун. 12:17

Kapital Renoviran dvosoben stan 50m2

30 000 ЕУР

01 јун. 12:08

Dvosoben stan vo Centar 46m2

59 340 ЕУР

01 јун. 12:04

Kapital Ekskluzivno Kuka vo Leskoec 141m2

75 000 ЕУР

01 јун. 12:00

Dvosoben istocen stan vo Centar 66m2

72 600 ЕУР

28 мај 11:32

Kapital Apartman vo Ohrid 42m2

63 000 ЕУР

28 мај 11:31

Kapital Trosoben stan vo Ohrid 65m2

42 000 ЕУР

19 мај 11:00

Kapital Apartman vo Ohrid 42m2

63 000 ЕУР

19 мај 11:00

Kapital Dvosoben istocen stan vo Ohrid

44 800 ЕУР

17 мај 12:10

Kapital Ekskluzivno Kuka na Abas Emin

150 000 ЕУР

12 мај 14:22

Kapital Vila Kokica Vevcani

175 000 ЕУР

11 мај 14:13

Kapital Dvosoben stan vo Centar 50 mkv

64 500 ЕУР

28 апр. 13:13

Kapital Ekskluzivno kuka vo Centar

260 000 ЕУР

28 апр. 13:02

Kapital Ekskluzivno Vila vo Lagadin

195 000 ЕУР

28 апр. 13:01

Kapital Ekskluzivno kuka vo Radozda

55 000 ЕУР

27 апр. 13:46

***Kapital***Iznajmuvanje na trosoben apartman-Ohrid

700 ЕУР /месечно

26 апр. 14:07

Kapital Dvosoben stan Centar Kej 3ta linija 50m2

65 000 ЕУР

06 апр. 12:45

Kapital Ekskluzivno kuka vo Struga

1 000 000 ЕУР

31 мар. 12:46

Kapital Ekskluzivno Vila vo Elesec

270 000 ЕУР

23 фев. 12:00

Kapital Dvosoben juzen stan vo Centar 58m2

74 820 ЕУР

11 јан. 11:36

Kapital Trosoben juzen stan so pogled na ezero

54 000 ЕУР

14 авг. 11:02

Kapital Ekskluzivno Kuka vo Leskoec

65 000 ЕУР

25 јун. 11:28

Каpital Kuka vo Star Grad od 200m2

160 000 ЕУР

19 јун. 13:54

***Kapital***Dvosoben stan vo Lagadin 60 mkv

85 000 ЕУР

19 јун. 13:13

Kapital De luks namesten nov trosoben stan 97m

97 000 ЕУР

21 мај 13:57

Kapital Dvosoben juzen stan vo Centar 52m2

64 500 ЕУР

25 фев. 14:20

Kapital Dvosoben zapaden stan vo Centar

71 400 ЕУР

17 септ. 11:54

Капитал Ekskluzivno Kuka vo Ohrid

130 000 ЕУР

21 дек. 14:46

Kapital Kuka vo Velgosti 223m2 par 906m2

120 000 ЕУР

04 ноем. 09:33

Kapital Kuka vo Vidobista 405m2 i dvor 200m2

125 000 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации