Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Галерија

Можност за побрза продажба

Стави го твојот оглас во галеријата, со што повеќе луѓе ќе можат да го видат. Во работни денови галеријата се прикажува стотици илјади пати.

Како да бидете дел од галеријата

Ако веќе имате оглас кликнете на ,,Избриши, измени или обнови го твојот оглас`` и изберете ја опцијата ,,Галерија``.

Исто така имате опција да изберете ,,Галерија`` кога регистрирате нов оглас.

Вашиот оглас мора да содржи слика за да се прикажува во галеријата.
За да се прикажува огласот во галеријата најпрво потребно е да се плати за објавување на огласот во Пазар3, а потоа да се изврши плаќање за галеријата.

Како да платите за галеријата?

На истиот начин како за оглас, прочитај повеќе тука.

Каде се прикажува галеријата?

Огласите со опција за галерија се прикажуваат на следните места:

  • На страницата со листа на огласи, по кликнувањето на мапата.
  • Во резултатите од пребарувањето, ако огласот е поврзан со клучниот збор или со селектираната категорија/локација.

- Ако неможеш да го видиш огласот во галеријата, тоа е затоа што просторот во галеријата се дели со други огласи во галеријата.

Колку долго ќе се прикажува огласот во галеријата?

Огласот се прикажува во галеријата 2 недели. Пред истекувањето на периодот ќе добиете потсетување на Вашиот e-mail за продолжување на периодот.

Која е цената?

Цената е 90 МКД + 18% ДДВ и опцијата за избирање на галерија се прикажува кога регистрирате, изменувате или обновувате оглас.

Еве како би изгледала галеријата

Галеријата се прикажува на десната страна од резултатот од пребарувањето.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации