Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Maxi Cars

Макси Карс е најмладата отворена фирма од фамилијата Сетек, оформена во август 2020 година. Целта на Макси Карс е увоз и пласман на квалитетни половни возила од западна Европа.

Познавајќи го квалитетот на Сетек, кој опстојува на пазарот, се од 1993 година, тие се репрезент во тоа како успешно да се води еден бизнис. Цело време се развиваат и вложуваат во различни правци.

Макси Карс е засега последната отворена компанија од Сетек, но тоа не значи и помалку успешна.
Со својата понуда која ја имаат, се трудат да го задоволат сечиј вкус. Возилата се за секаква намена, од патнички, лесни товарни возила и комбиња, до камиони и тешки товарни возила.

Понудата на автомобили која ја имаат, а секојдневно ја надополнуваат, е за половни автомобили. Макси Карс располагаат со повеќе марки и модели на автомобили, и тоа : Kia, Opel, Toyota, Audi, Volkswagen, Citroen и др.
Иако сите возила се половни, сите се во одлична возна состојба, зачувани, без некои поголеми оштетувања.

Моментално најголема им е понудата за автомобили, но секогаш има и други возила, комбиња, камиони, кои се користени, но секогаш во добра состојба, не многу оштетени.

Персоналот кој работи на плацот, секогаш се љубезни да Ви помогнат во изборот на возилото за кое сте заинтересирани, да Ве упатат во внатрешните карактеристики, спецификации и сл.

Без разлика дали сакате мал, голем автомобил, кои и да се Вашите барања и желби, обратете се во Maxicars , достапни се секој ден на маил contac[email protected] или на телефон +389 70 212 313 , +389 2 308 0877.
Работно време им е од 08:00 до 16:00 секој работен ден, во сабота и недела не работаат.

За сите возила кои ги нудат, може да ги посетите на нивната физичка продавница во Кисела Вода или да проверите на нивната онлајн продавница која ја имаат на сајтот на Пазар3.

улица 1523

Кисела Вода, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-16 од 16

Audi A8L 4.2 TDI

49 999 ЕУР

AUDI A6- 50 TDI- 2020

34 999 ЕУР

Audi A7 3.0tdi 2016

31 999 ЕУР

BMW M5 COMPETITION -2020

93 999 ЕУР

VW Touran 2.0dsg 2021

25 500 ЕУР

BMW 525 TDS- 1998

3 999 ЕУР

Audi SQ8 e-tron 2020

79 000 ЕУР

Audi A8 4.2 TDI 250kw

46 999 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации