Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

улица 120 ББ локал.8 Тетово

Тетово

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 235
Денес 12:42

Stan od 69m2 vo Tetovo

60 000 ЕУР

25 јан. 13:46

Stan od 149m2 vo Ohrid Lagadin

1 700 ЕУР

25 јан. 12:23

Stan od 44m2 vo Tetovo

33 000 ЕУР

18 јан. 14:15

Kuka od 270m2 vo Ohrid

350 000 ЕУР

10 јан. 14:30

Stan od 82m2 vo Tetovo

59 000 ЕУР

05 јан. 09:49

Suteren stan od 22m2 vo Ohrid

16 500 ЕУР

04 јан. 12:00

Stan za izdavanje od 50m2 vo Tetovo

160 ЕУР

21 дек. 17:29

Nov stan od 66m2 vo Skopje

1 200 ЕУР

21 дек. 10:15

Stan od 56m2 vo Tetovo

39 000 ЕУР

20 дек. 11:39

Nov stan vo Karpos Skopje

150 150 ЕУР

Nov stan od 86m2 vo Skopje

130 000 ЕУР

07 дек. 13:55

Kuka od 155m2 vo Ohrid

200 000 ЕУР

06 дек. 15:59

Se izdava stan vo Tetovo

250 ЕУР /месечно

23 ноем. 17:57

Dupleks od 179m2 vo Skopje

180 000 ЕУР

22 ноем. 18:19

Stanovi vo gradba od 41m2 do 109m2 vo Struga

1 000 ЕУР

22 ноем. 17:51

Se iznajmuva stan od 91m2 vo Skopje

250 ЕУР /месечно

19 ноем. 14:29

Se izdava stan od 70m2 vo Skopje

300 ЕУР /месечно

19 ноем. 12:57

Stanovi vo nova gradba vo centarot na Ohrid

1 300 ЕУР

19 ноем. 12:33

Nova gradba stanovi vo Ohrid

1 000 ЕУР

16 ноем. 17:38

Stan za izdavanje od 64m2 vo Skopje

350 ЕУР /месечно

16 ноем. 17:17

Stan za izdavanje od 60m2 vo Skopje

250 ЕУР /месечно

13 ноем. 12:51

Stanovi vo gradba od 89m2 vo Tetovo

960 ЕУР

11 ноем. 18:49

Se izdava stan vo centarot na Tetovo od 40m2

200 ЕУР /месечно

11 ноем. 18:21

Trosoben stan vo centar na Tetovo

250 ЕУР /месечно

09 ноем. 09:53

Kuka od 405m2 vo Tetovo

250 000 ЕУР

08 ноем. 13:21

Se izdava stan od 55m2 vo Tetovo

250 ЕУР /месечно

08 ноем. 13:21

Vikendica na Popova Shapka od 156m2

68 900 ЕУР

04 ноем. 16:14

Stan od 63m2 vo Struga

53 000 ЕУР

04 ноем. 15:54

Stan od 71m2 vo Struga

65 300 ЕУР

Kuka od 193m2 vo Skopje Kozle

245 000 ЕУР

26 окт. 12:56

Stan od 119m2 vo Ohrid

135 000 ЕУР

26 окт. 10:47

Кuka so apartman i letna kujna vo Ohrid

140 000 ЕУР

25 окт. 13:28

Kuka od 104m2 vo Tetovo

42 000 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации