Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Аеродром, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-23 од 23
15 јун. 17:28

Stan vo Centar

76 500 ЕУР

08 јун. 17:15

Se izdava stan vo Taftalidze kaj Vero

260 ЕУР /месечно

Se prodava stan vo Centar

140 000 ЕУР

Se prodava stan vo Karpos 4

65 000 ЕУР

Nasiot nov dom

43 500 ЕУР

Se izdava stan vo Crnice

250 ЕУР /месечно

Stan vo Gorce Petrov

35 340 ЕУР

Stan vo Karpos 1

68 000 ЕУР

Mini zgrada vo Kozle

375 000 ЕУР

18 апр. 12:40

Stan vo Kapistec

75 000 ЕУР

Se izdava nova kuka vo Bardovci

1 300 ЕУР /месечно

12 апр. 19:50

Nov stan vo Karpos 1

82 650 ЕУР

Nov stan vo Gorce Petrov

78 200 ЕУР

Se izdava deloven prostor vo Aerodrom

350 ЕУР /месечно

Stan vo Aerodrom

82 000 ЕУР

Stan vo Aerodrom

94 000 ЕУР

31 мар. 16:57

Stan vo Skopje Sever

36 000 ЕУР

Stan vo Aerodrom

112 500 ЕУР

24 мар. 12:44

Se izdava stan vo Centar

300 ЕУР /месечно

24 мар. 11:39

Se izdava stan vo Karpos 2

450 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации