Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nedzo Komerc

Неџо Комерц е компанија која се занимава со трговија со разна стока за широка потрошувачка. Нудиме и широк избор на рачен и електричен алат.

Огласи во продавницата

Сите 1-14 од 14

Maska za zavaruvanje

999 МКД

20 јан. 14:05

Маска KN95 со филтер

25 МКД

20 јан. 13:53

Led tavanska armatura

Bateriski bormasini

5 990 МКД

Set strafcigeri

390 МКД

20 јан. 13:51

Led ulicno svetlo 100w

1 590 ЕУР

20 јан. 13:51

Led ulicno svetlo 50w

990 МКД

20 јан. 13:51

Infrared thermometer

1 250 МКД

Rabotnicki cizmi

1 490 МКД

Кон почеток