Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

GRADEZNI MASINI

www.facebook.com/NurtruckMK

koristeni vozila:
-Bageri
-Mikseri
-Betonski pumpi
-Kiperi
-Valaci
-Grederi
-Bulduzeri
-Sanduci za kiperi
-Prikolki i Poluprkolki
-Tovarni i vlecni vozila
Vo blizina na autoputot Теtоvo-Skopje 2 км

Zelino Tetovo

Желино, Тетово

Огласи во продавницата

Сите 1-17 од 17
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации