Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Priroden cist livadski med

0 МКД

Се продава од: Зоран Вчера 13:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Делчево
Se prodava 100% priroden med od Pijaneckata dolina. Medot e cist bez nikakvi dodatoci , a pcelite se naogaat vo cista ekoloska sredina bez moznost za zagaduvanje.
Medot e lesen za konzumacija i so prekrasna aroma. Moze prodazba na malo i prodazba na golemo.

Medot e so Sertifikat za kvalitet -ima osvoeno zlaten medal za kvalitet na posledniot natprevar za kvalitet - "Tetovo Honey Awards 2019"

Za site informacii i naracki moze da se obratite na brojot : 078 435 620 - Vanco

Vi Blagodarime,
Зоран
071373210
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации