Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Yamaha R6

2 500 ЕУР

Се продава од: Maco 06 мар. 11:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Локација
Пробиштип
Моторцикли
Спортски
Марка
Yamaha
Модел
YZF
Yamaha R6 vo top sostojba
-smeneto ulje
-filter
-gumi
-prenos
Na MK dokumenti
-Registriran
Leaflet
Кон почеток