Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Бул. Словенија бб, Визбегово

Чаир, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-19 од 19
29 ноем. 13:34

Hyundai I30 1.6 CRDI 66kw 2011

6 300 ЕУР

27 ноем. 11:21

Ford Fiesta 1.4tdci 68ks 2006

3 500 ЕУР

23 ноем. 22:52

Citroen C5 2011g 2.0HDi 100KW

7 200 ЕУР

23 ноем. 22:48

Opel Astra 1.6 CDTI 2016 81kw 110HP

11 400 ЕУР

22 ноем. 11:28

Peugeot 206 1.4 2012

4 500 ЕУР

22 ноем. 11:28

VW Passat 2011 2.0 TDI 140 HP

11 300 ЕУР

22 ноем. 11:26

Opel Corsa 1.3 CDTI edition 2017

7 490 ЕУР

22 ноем. 11:25

Ford Fiesta 1.4tdci 2011 52kw 70hp

5 900 ЕУР

22 ноем. 11:21

Opel Astra 1.6 CDTI 2016 81 kw 110HP

11 400 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации