Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Orkan Impeks

„Оркан Импекс“ е интернационална транспортна компанија, основана 1994г. со седиште во Кавадарци, Македонија. Почнавме скромно со едно возило, но со стрпливо и професионално работење денес прераснавме во лидер на камионскиот транспорт во Македонија.
Кавадарци

Огласи во продавницата

Сите 1-2 од 2
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации