Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Planet mobil

Продожба на нови и половни телефони, сервис, галантерија.

ул. Благој Ѓорев бр. 11 Велес

Велес

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 56

iPhone 11 Pro

730 ЕУР

iPhone Xs Max

430 ЕУР

Huawei P30 Pro

420 ЕУР

iPhone 11 Pro Max

730 ЕУР

poloven kako nov

26 000 МКД

poloven kako nov

380 ЕУР

novi neaktivirani

1 150 ЕУР

nov neaktiviran

830 ЕУР

iPhone 11 Pro Max

1 000 ЕУР

iPhone 11 Pro Max

870 ЕУР

iPhone 11 kako nov 64gb

550 ЕУР

nov neaktiviran

30 000 МКД

poloven kako nov

900 ЕУР

iPhone 11

41 600 МКД

Huawei P30 Pro kako nov

450 ЕУР

Huawei P Smart Pro

14 000 МКД

Iphone X

420 ЕУР

Samsung Galaxy S20 Ultra

900 ЕУР

Poloven kako nov

19 500 МКД

nov 24 garancija

390 ЕУР

poloven exstra sostojba

900 ЕУР

nov 24 meseci garancija

640 ЕУР

poloven kako nov

9 000 МКД

poloven kako nov

380 ЕУР

polovni kako novi

420 ЕУР

extra sostojba

460 ЕУР

extra sostojba full paket

410 ЕУР

nov

720 ЕУР

nov 24 meseci garancija

610 ЕУР

novi 24 meseci garancija

620 ЕУР

nov neaktiviran

1 050 ЕУР

Huawei P30 Pro

25 500 МКД

Samsung Galaxy S10 Plus

37 000 МКД

Iphone 11

45 000 МКД

iPhone Xs Max nov neaktiviran

46 000 МКД

Iphone Xs Poloven kako nov

35 000 МКД

Huawei Nova 5T

20 500 МКД

Huaweo P30 Pro kako nov

28 500 МКД

Samsung Galaxy S10 +

39 990 МКД

Iphone xs

37 000 МКД

Samsung Galaxy A9

12 000 МКД

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации