Внеси Оглас

Цената се движи од 30 - 50 МКД и зависи од категоријата. Откако ќе ги пополните бараните полиња и прегледате огласот, во наредниот чекор внесувате лозинка, потоа со кликнување на "Внеси оглас" ги добивате информациите за плаќање. Плаќањето се врши преку платежна картичка (Visa и MasterCard) или преку банкарска трансакција. Огласот се прегледува во согласност со Пазар3 Правилата и е активен 3 месеци.   Сега Ви доделуваме 50 денари доколку регистрирате сметка!
Лице Претпријатие

Внесете го повикувачкиот број кога внесувате фиксен телефон

Не го прикажувај телефонскиот број во огласот
МКДЕУР

Регистрирај продавница тука

Фајлот не е во видео формат Фотографијата која се обидувате да ја прикачите не е во соодветен формат (.jpg,.gif,.png,.bmp).<br /> Променете го фајлот и обидете се повторно,<br /> доколку не успеете пратете ја по електронска пошта до Pazar3.mk - центарот за грижа на корисници. Вашата слика е премногу голема. Намалете ја и обидете се повторно. Пратете ги до Пазар3 Центар за грижа на корисници, доколку неуспеете да ги прикачите самите. Се случи непредвидена грешка Селектираната слика има некореткни димензии

Почетната слика ја избирате со кликнување на сликата која сакате прва да се прикаже

Фајлот не е во видео формат Фотографијата која се обидувате да ја прикачите не е во соодветен формат (.jpg,.gif,.png,.bmp).<br /> Променете го фајлот и обидете се повторно,<br /> доколку не успеете пратете ја по електронска пошта до Pazar3.mk - центарот за грижа на корисници. Видео фајлот е премногу голем. Максимално дозволено е 50 МБ. Се случи непредвидена грешка Селектираната слика има некореткни димензии
Да, го одобрувам користењето на моите лични податоци од страна на Пазар3. Внесените податоци ќе бидат искористени исклучиво за горенаведените цели.
Да, се согласувам со условите и политиката за приватност на Пазар3. Повеќе детали за Вашите права за обработка на лични податоци на Пазар3, можете да прочитате во Политика на приватност на Пазар3.
Се согласувам да добивам персонализирани совети, понуди и вести од Пазар3.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации