Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Прима Каза

бул. Климент Охридски бр.66/1/3а

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 1500
16 јун. 11:49

Se izdava prekrasen dvosoben stan vo Centar

300 ЕУР /месечно

16 јун. 11:45

Se izdava ekskluziven dvosoben stan na Vodno

500 ЕУР /месечно

15 јун. 15:06

Cetvorosoben stan vo Aerodrom od 127m2

105 000 ЕУР

15 апр. 11:23

Se izdava namesten stan vo Debar Maalo

230 ЕУР /месечно

15 апр. 10:39

Se izdava namesten stan vo Centar

350 ЕУР /месечно

13 апр. 10:58

Se izdava prazen stan vo Centar

350 ЕУР /месечно

13 апр. 10:34

Se izdava prazen stan vo Centar

300 ЕУР /месечно

10 мар. 13:02

Se izdava ednosoben namesten stan vo Kapistec

10 000 МКД /месечно

23 фев. 16:14

Se prodava 2-soben stan vo Karpos 3

50 000 ЕУР

23 фев. 16:02

Se prodava 3-soben stan vo Karpos 4

63 200 ЕУР

23 фев. 13:53

Se izdava ubav 2-soben stan kaj Forca, T-1

300 ЕУР /месечно

23 фев. 13:20

Se izdava 2-soben stan, pozadi MI-DA

350 ЕУР /месечно

Baraka so dogradba vo Naselba Lisice

145 000 ЕУР

Se izdava prazna kuka vo Taftalidze kaj Katastar

1 200 ЕУР /месечно

17 фев. 15:37

Se izdava cetvorosoben namesten stan vo Centar

400 ЕУР /месечно

17 фев. 15:29

Se izdava trosoben namesten stan Centar

300 ЕУР /месечно

17 фев. 14:32

Se izdava dvosoben namesten stan vo Debar Maalo

250 ЕУР /месечно

09 фев. 14:11

Trosoben stan vo Centar

90 000 ЕУР

01 фев. 14:05

Se izdava ubav stan vo Kapos 1

280 ЕУР /месечно

01 фев. 12:58

Trosoben stan vo Centar

70 000 ЕУР

01 фев. 12:03

Trosoben stan vo Kisela Voda

75 000 ЕУР

01 фев. 11:27

Stan vo Kisela Voda rampa

69 000 ЕУР

01 фев. 11:36

Trosoben stan vo Centar

72 000 ЕУР

27 јан. 13:04

Se izdava soliden stan vo Aerodrom

180 ЕУР /месечно

25 јан. 16:03

Se izdava soliden stan vo Karpos 3 - 150E

150 ЕУР /месечно

22 јан. 15:27

Se izdava trosoben preubav stan Ostrovo kaj Red cafe

350 ЕУР /месечно

15 јан. 15:08

Se izdava trosoben namesten stan Kozle

200 ЕУР /месечно

15 јан. 15:08

Se izdava 70m2 trosoben namesten vo Debar Maalo

260 ЕУР /месечно

Se izdava preubava kuka vo Sopiste

2 000 ЕУР /месечно

13 јан. 12:27

Trosoben stan vo Centar gradski zid

88 000 ЕУР

16 дек. 15:22

Se izdava garsonjera 30m2 prazna vo Centar

200 ЕУР /месечно

11 дек. 15:46

Stan od 97m2 vo Kisela Voda

76 500 ЕУР

23 ноем. 16:03

Trosoben stan kaj Mlecen

85 000 ЕУР

23 ноем. 15:51

Se izdava dvosoben stan vo Centar

180 ЕУР /месечно

18 ноем. 15:55

Ekskluzivna kuka vo Kozle

240 000 ЕУР

18 ноем. 04:46

Se izdava dvosoben namesten stan vo Taftalidze 2

180 ЕУР /месечно

16 ноем. 13:24

Se izdava nov dvosoben namesten so nov mebel

320 ЕУР /месечно

20 окт. 14:35

Se izdava dvosoben prazen stan kaj Biser

150 ЕУР /месечно

19 окт. 15:57

Se izdava namesten stan vo Centar

220 ЕУР /месечно

30 септ. 15:58

Dvosoben stan vo Gorce Petrov

45 000 ЕУР

30 септ. 15:02

Trosoben stan vo Karpos 1

58 000 ЕУР

22 септ. 15:31

Penthouse ekskluziv Jaja Pasha

95 000 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации