Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Прима Каза

Агенција за недвижности

бул. Климент Охридски бр.66/1/3а

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 1563
19 јул. 11:41

Stan 81m2 vo T 2 sproti Ramstor

100 000 ЕУР

19 јул. 11:40

Dvsoben stan vo Karpos 4

75 000 ЕУР

19 јул. 11:33

Trosoben stan vo Taftalidze 2

69 000 ЕУР

Se izdava prazna ekskluzivna edinecna kuka Crnice

2 000 ЕУР /месечно

08 јул. 14:53

Ubav trosoben stan vo Gradski zid

124 000 ЕУР

24 јун. 15:20

Se izdava trosoben namesten stan vo Centar

450 ЕУР /месечно

Se izdava 54m2 stan vo gradski zid nad Korzo

250 ЕУР /месечно

26 апр. 14:03

Se izdava prazen trosoben stan za kancelarii Micurin

250 ЕУР /месечно

21 апр. 15:11

Cetirisoben stan Vlae novogradba

94 000 ЕУР

06 апр. 14:06

Se izdava prazen stan 52m2 vo Aerodrom

230 ЕУР /месечно

28 мар. 12:52

Se izdava namesten stan sproti Skopjanka

250 ЕУР /месечно

19 мар. 12:11

Se izdava renoviran top namesten trosoben stan vo Centar

550 ЕУР /месечно

17 мар. 13:10

Se izdava trosoben ubav stan vo Karpos 1

300 ЕУР /месечно

16 мар. 12:25

Se izdava trosoben prazen stan vo Centar kaj GRAWE

300 ЕУР /месечно

16 мар. 12:25

Se izdava cetirisoben namesten stan Debar Maalo

1 000 ЕУР /месечно

16 мар. 12:25

Se izdava namesten trosoben stan vo Centar

400 ЕУР /месечно

16 мар. 12:25

Se izdava trosoben stan vo Novo Lisice Reonski Centar

270 ЕУР /месечно

04 мар. 10:27

Se izdava namesten stan vo Kisela Voda

300 ЕУР /месечно

23 фев. 10:14

Stan na prizemje vo Kisela Voda

69 000 ЕУР

23 ноем. 15:58

Renoviran namesten trosoben stan Vodno

124 600 ЕУР

16 ноем. 15:29

Dvosoben stan vo Kisela Voda

69 000 ЕУР

16 ноем. 14:53

Dvosoben stan vo Kisela Voda

55 000 ЕУР

10 ноем. 14:40

Kuka vo rezidencijalen del na Vodno

1 250 000 ЕУР

10 ноем. 13:45

Kuka vo Crnice pozadi crkvata SV.Petka

650 000 ЕУР

10 ноем. 12:37

Se izdava ekskluzivna kuka vo Bardovci

2 000 ЕУР /месечно

05 ноем. 12:57

Sportsko rekreativen centar Katlanovo

250 000 ЕУР

01 ноем. 13:00

Se izdava dvosoben stan vo Kapistec

170 ЕУР /месечно

13 окт. 16:01

Se izdava stan kaj pazarceto vo Taftalidze

230 ЕУР /месечно

13 окт. 14:29

Stan od 80m2 na ul Makedonija

130 000 ЕУР

13 окт. 15:53

Se izdava ubav stan vo Centar

270 ЕУР /месечно

13 окт. 15:53

Se izdava dvosoben stan vo Karpos 3

200 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации