Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

NewDeal Group Thessaloniki

NewDeal Group Thessaloniki & Halkidiki.

Tsimiski 33 Thessaloniki Greece

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 69
Вчера 15:39

Psakoudia Halkidiki stan od 114m2

179 000 ЕУР

03 дек. 14:24

Nea Potidea Halkidiki stan od 90m2

125 000 ЕУР

02 дек. 13:35

Psakoudia Halkidiki stan od 114m2

179 000 ЕУР

Gerakini Halkidiki mezonet 70m2

155 000 ЕУР

01 дек. 20:52

Dionisiou Halkidiki stan od 60m2

135 099 ЕУР

01 дек. 20:50

Polihrono Halkidiki stan od 60m2

119 000 ЕУР

16 ноем. 11:01

Nikiti Halkidiki stan od 85m2

160 000 ЕУР

10 ноем. 11:25

Nea Potidaja renovated maisonette 70m2

130 000 ЕУР

10 ноем. 11:25

Kalikratija Halkidiki stan od 48m2

95 000 ЕУР

07 ноем. 20:18

Stan od 50m2 vo Termi Solun

130 000 ЕУР

07 ноем. 20:17

Kriopigi Halkidiki stan od 67m2

95 000 ЕУР

07 ноем. 20:17

Stan 40m2 Nea Kalikratija Halkidiki

74 000 ЕУР

07 ноем. 20:16

Develiki Halkidiki kuka od 50m2

90 000 ЕУР

07 ноем. 20:16

Kalikratija Halkidiki stan od 58m2

115 000 ЕУР

Kalikratija Halkidiki kuka od 80m2

90 000 ЕУР

Afitos Halkidiki vila 115m2

350 000 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации