Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Real estate agency GRANDE HOME

- Недвижности -

Prostep mk

Ексклузивна продажба и издавање на станови и плацови и дел.простории

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 310

Stan vo Aerodrom od 56m2

51 000 ЕУР

Prodavam kuka vo Butel 1 od 100m2

140 000 ЕУР

04 јун. 10:47

Relativno nov stan od 139m2 na Vodno

115 000 ЕУР

02 јун. 11:47

Nov stan vo Kapistec od 65m2

1 250 ЕУР

Nov stan na Stara rampa 72m2

81 000 ЕУР

Kuka vo Butel 1

95 000 ЕУР

Novi stanovi kaj Klinicki Centar

1 250 ЕУР

Renoviran stan vo Madzari

32 000 ЕУР

15 апр. 20:45

Stan od 150m2 vo Debar Maalo

110 000 ЕУР

14 апр. 15:44

Stan od 132m2 vo Centar

133 000 ЕУР

Novi stanovi vo Aerodrom

1 150 ЕУР

Stan vo Aerodrom od 51m2

1 150 ЕУР

Izdavam namesten stan vo Aerodrom

280 ЕУР /месечно

09 апр. 21:50

Prodavam Nov 3soben stan vo Centar

1 250 ЕУР

Izdavam namesten stan vo Aerodrom

280 ЕУР /месечно

Kuka vo Pintija 420m2

180 000 ЕУР

08 апр. 13:45

Se izdava namesten 70m2 stan vo Centar

350 ЕУР /месечно

Stan vo Aerodrom 88m2

78 000 ЕУР

08 апр. 12:40

Stan od 63m2 vo Kozle

62 000 ЕУР

Nov stan vo Aerodrom od 77m2

1 050 ЕУР

07 апр. 11:15

Prodavam Stan od 36m2 vo Centar

1 300 ЕУР

18 фев. 16:48

Nov vseliv stan od 53m2 vo Taftalidze

1 100 ЕУР

18 фев. 15:01

Se izdava ekstra namesten stan vo Kapistec

400 ЕУР /месечно

Kuka vo Radisani od 130m2

105 000 ЕУР

Stan od 60m2 vo Kisela Voda

65 000 ЕУР

02 фев. 13:34

Nov stan od 58m2 vo Taftalidze

1 100 ЕУР

Nov stan 50m2 vo Kisela Voda

1 050 ЕУР

27 јан. 13:32

Se izdava 77m2 stan vo Centar prazen

300 ЕУР /месечно

27 јан. 13:16

Nov stan 50m2 vo City Garden

1 350 ЕУР

Novi stanovi vo Kisela Voda

1 050 ЕУР

Prodavam kuka vo Madzari-Triangla

62 000 ЕУР

Kuka vo Radisani

65 000 ЕУР

Nov 62m2 stan vo Aerodrom

1 050 ЕУР

23 дек. 15:43

Se izdava namesten 55m2 stan vo Centar

300 ЕУР /месечно

Novi stanovi vo Kisela Voda

1 000 ЕУР

Nov 70m2 stan vo Aerodrom

86 000 ЕУР

17 ноем. 09:21

Nov stan 80m2 Centar 1150e/m2

1 150 ЕУР

Se izdava garaza vo Centar

1 500 МКД /месечно

Stan od 58m2 vo Cento

33 000 ЕУР

21 окт. 15:45

Stan vo Debar Maalo 50m2

48 500 ЕУР

09 окт. 11:33

Se izdava namesten stan kaj Pestaloci

170 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации