Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

RealDeal

RealDeal e агенција за недвижности која покрај продажба на станови Ви озможува детален премер на вашите недвижности, нивна 3Д визуелизација како и ентериерно уредување на вашите станови и деловни простории.
Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 59
29 мар. 21:31

Se iznajmuva stan kaj Grcka ambasada

400 ЕУР /месечно

07 фев. 09:52

Stan vo Debar Maalo kaj kaficot Krug

130 000 ЕУР

Stanovi vo gradba nasporti FON

1 100 ЕУР

Se iznajmuva nov stan vo Aerodrom

200 ЕУР /месечно

Nov stan 2020 vo Vlae

82 000 ЕУР

27 окт. 09:07

Stan vo centar Ruzveltova

74 000 ЕУР

Plac vo Ohrid Crnogorci

40 000 ЕУР

04 окт. 19:10

Nov stan na prizemje vo Taftalidze

63 500 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации