Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Agencija za Nedviznosti Renesans

Agencija za Nedviznosti Renesans posreduva pri iznajmuvanje I kupoprodazba na nedvizen imot vo zemjata i stranstvo.

Vasil Glavinov br.14, zgrada Tifani vlez1 stan 9

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 55

Nova kuka vo Crnice

380 000 ЕУР

Luksuzen stan vo Centar od 149m2

1 450 ЕУР

23 апр. 19:06

Renoviran dupleks vo Taftalidze

160 000 ЕУР

15 апр. 15:44

Nov nevseluvan stan na Vodno

114 500 ЕУР

23 јул. 15:35

Prekrasen stan vo Centar

175 000 ЕУР

05 мар. 13:43

Se izdava stan vo Porta Bunjakovec

550 ЕУР /месечно

21 фев. 13:29

Stan od 210m2 vo Orman

280 000 ЕУР

GARAZA VO STROG CENTAR

7 500 ЕУР

Nova kuka vo elitniot del vo Nerezi

150 000 ЕУР

Plac na Vodno 4499

550 ЕУР

05 фев. 11:11

STAN VO CENTAR POGODEN ZA DELOVEN PROSTOR

280 ЕУР /месечно

27 ноем. 10:16

Luksuzno namesten stan vo Centar

450 ЕУР /месечно

24 ноем. 13:16

Kompletno namesten stan vo centarot na gradot

400 ЕУР /месечно

04 јул. 09:35

3 Bedroom flat in Centre Stan 3 spalni vo Centar

600 ЕУР /месечно

Stan so mnogu ubava lokacija vo Aerodrom

350 ЕУР /месечно

20 фев. 09:57

Ubav stan za iznajmuvanje vo Crnice

300 ЕУР /месечно

19 фев. 18:27

Nov stan na mnogu ubava lokacija vo Centar

450 ЕУР /месечно

19 фев. 12:18

Ubavo opremen stan vo Debar Maalo 12793

350 ЕУР /месечно

19 фев. 11:05

Ubavo opremen stan vo Centar 12741

450 ЕУР /месечно

NOV STAN NA VODNO OD 89M2

1 250 ЕУР

Atraktivna kuka vo Lisice

112 000 ЕУР

07 ноем. 10:03

Stan vo Centar 82m2

01 авг. 16:50

Luksuzen stan za iznajmuvanje vo Centar

750 ЕУР /месечно

Kuka vo Naselba Lisiche

100 000 ЕУР

26 јан. 16:20

Renoviran stan 81m2 vo Gorce Petrov

56 700 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации