Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Rocks&Fish

CICHLIDMK

Na prodazba se ciklidi od domasna odgleduvacnica so roditeli primeroci doneseni od Ceska od najdobro poteklo i koloracija.
Momentalno na lager :
Pseudotropheus Demasoni reden br 1 golemina- malecki - 200 den
Labidochromis Caeruleus br 3- golemina-2-5 cm cm - 80 den
Metriaclima Pulpican- Kingsizei- br 4 golemina 4-5 cm- 150 den i 2,5 cm -80 den
Pseudotropheus Mpanga br 5 Golemina 4-5 cm- 150 den i 2,5 cm 80 den
Otopharynx lithobates 3-4 cm- 150 den
Melanochromis auratus Golemina 2,5 cm 80 den
Pseudotropheus mbamba golemina 2,5 cm 90 den
Melanochromis Maingano Golemina 3 cm 200 den
Labidochromis hongi -red top- Golemina 2,5 cm 90 den

Isto izrabotka na Akvariumi so sekakvi dimenzii NAJEFTINO !!!
Izrabotka na Akvariumski Pozadini NAJEFTINO !!!
PRODAZBA na hrana za ciklidi od najrenomiranite brendovi OSI,NLS,TROPICAL i tn na gramaza pakuvanja po 200 grama NAJEFTINO !!!

Ordan Copela Cair /Skopje

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-3 од 3
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации