Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Sajceski Agencija za nedviznosti

Sajceski Agencija za nedviznosti

ohrid

Охрид

Огласи во продавницата

Сите 1-16 од 16
25 авг. 09:37

Kuka Pestani so pogled na ezero

185 ЕУР

25 авг. 08:43

Trosoben stan do Istoriski arhiv vo Ohrid

92 000 ЕУР

01 јул. 17:25

Dvosoben stan zad skalesta vo Ohrid

1 ЕУР

19 јун. 07:57

Nov stan ul. Slavej Planina Ohrid

100 000 ЕУР

19 јун. 07:55

Nov stan so tri spalni Ohrid

1 ЕУР

31 мај 06:52

Stan vo Ohrid kaj Bozo

65 ЕУР

22 мар. 15:18

Stan so dvor vo Daljan Ohrid

58 ЕУР

22 мар. 14:55

Stan vo Strog centar na Ohrid

1 ЕУР

24 дек. 00:27

Karabina vo centar

10 септ. 12:25

Kuka vo Struga

07 мар. 22:27

Kuka vo Ohrid

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации