Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Sajceski Agencija za nedviznosti

Sajceski Agencija za nedviznosti

ohrid

Охрид

Огласи во продавницата

Сите 1-44 од 44
Вчера 00:18

*SAJCESKI * STAN NA VLEZOT OD OHRID

1 100 ЕУР

12 мај 11:14

Sajceski stance so dvorce

56 500 ЕУР

11 мај 23:21

*SAJCESKI* Namesten stan na vlezot od Ohrid

1 100 ЕУР

08 мај 22:22

*SAJCESKI * Nov stan na ul.Pitu Guli

55 000 ЕУР

26 апр. 13:34

Sajceski stan vo centar

1 800 ЕУР

23 апр. 00:29

Sajceski kuka so razraboten deloven prostor

230 000 ЕУР

18 апр. 00:46

Sajceski stan vo Rasadnik

65 000 ЕУР

18 апр. 00:43

Sajceski stan kaj stara avtobuska

19 000 ЕУР

17 апр. 19:35

Sajceski stan vo centar

1 800 ЕУР

14 апр. 01:15

*SAJCESKI* Stan nasproti bolnicata

70 000 ЕУР

13 апр. 23:08

*SAJCESKI* Stan kaj OKTA

1 050 ЕУР

23 мар. 14:28

Sajceski stan vo blizina na Biljanini izvori

85 000 ЕУР

12 фев. 23:36

Garsonjeri vo Daljan

750 ЕУР

11 фев. 00:47

Sajceski Familijaren stan vo naselba Hristo

64 800 ЕУР

09 фев. 23:00

Sajceski Luksuzni stanovi vo Struga

1 000 ЕУР

02 фев. 11:16

Sajceski stan vo Daljan

57 000 ЕУР

24 јан. 14:50

Sajcevski stan so dvorce

58 500 ЕУР

23 јан. 17:40

Sajceski samostojna kuka so deloven prostor

230 000 ЕУР

23 јан. 10:47

Sajceski stan kaj ordinacija Sonce

1 ЕУР

22 јан. 21:10

Sajceski stan vo Rasadnik

65 000 ЕУР

13 јан. 22:10

*SAJCESKI* Garsonjera pozadi FON

19 000 ЕУР

09 јан. 20:14

*SAJCESKI* NOV Familijaren stan

83 000 ЕУР

27 дек. 19:41

Stanovi apartmani kaj pazarot

1 300 ЕУР

24 дек. 00:27

Karabina vo centar

24 дек. 00:27

*SAJCESKI* Familijaren Stan vo Ezerski lozja

75 000 ЕУР

24 дек. 00:19

*SAJCESKI* Opremen stan

54 000 ЕУР

17 дек. 09:43

Stan na vlezot vo Ohrid

900 ЕУР

21 ноем. 15:13

*SAJCESKI* Stan nasproti fakultetot

1 300 ЕУР

16 ноем. 10:48

Sajceski trosoben stan vo centar

1 400 ЕУР

09 ноем. 23:14

Sajceski stan kaj stara avtobuska

45 000 ЕУР

09 ноем. 23:07

Sajceski trosoben stan vo Ezerski lozja

55 000 ЕУР

07 ноем. 18:39

*SAJCESKI* Stan na Bogomilska

77 000 ЕУР

06 ноем. 13:57

*SAJCESKI* Stan so dvorce

49 000 ЕУР

03 ноем. 19:32

Kuka vo Velestovo Sajceski

320 000 ЕУР

03 ноем. 08:46

Sajceski trosoben stan od 60m2

1 150 ЕУР

10 септ. 12:25

Kuka vo Struga

07 мар. 22:27

Kuka vo Ohrid

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации