Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Komplet desktop monitor i brio Evtino

7 000 MKD

Shitet nga: Kire 20 Maj 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Asus
- Монитор Philips Brilliance 220B 22"
- Компјутерско биро како на сликите
- MB: AsusTek P5G41T-MLX
- CPU: Intel Pentium E6600 @ 3.06GHz
- GPU: NVIDIA GeForce 9800GT
- SDD(Main): 120GB SanDisk Z32070RL
- HDD(Alt): 40GB Maxtor 4D040H2
- RAM: 4GB DDR3

Хардот е користен за ситни не толку битни документи, дека гледате и самите, не е во ред :)
Онбоард звучната ме зезаше и го користев со усб звучна, приложена во атачмент.

По договор.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione