Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Elektronika | Kompjuterë (komplet)

Acer , 1
Apple , 2
Asus , 4
Dell , 8
HP , 4
Lenovo , 2
Samsung , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Kompjuterë (komplet) , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Kompjuterë (komplet) | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

25 Mar 13:20 Shitore Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  OptiPlex  ·  Shkup

Kompjuteri Dell HP Fujitsu Lenovo i3 i5 i7

4 984 MKD Намалена цена

25 Mar 13:19 Shitore Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup

Gejmerski kompjuteri i5, i7, Razen

10 690 MKD Намалена цена

11 Jan 09:36 Shitore Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  OptiPlex  ·  Shkup

Computer rental service

50 EUR

Online
25 Nën 03:00 Shitore Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  ROG  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Se prodava kompjuter GTX 1050ti 4GB | I5 7400 3.0 GHZ |

24 000 MKD

22 Nën 07:30 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Drug model  ·  Tetovë

Pikado kompjuterski 3.46gb ram 32-bit

1 200 EUR

15 Korr 16:24 Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Delux  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

delovi za kompjuter

09 Maj 11:49 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Shkup  ·  Butel

iMac 21.5" QC i5 3.4GHz Retina

59 800 MKD

23 Jan 13:49 Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Intel Core  ·  Shkup  ·  Saraj

Gaming Pc

800 EUR

19 Maj 10:55 Shitore Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

Super kompjuter

Online
25 Dhj 16:09 Shitore Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Resnjë

Rigovi za Crypto valuti

1 600 EUR

24 Dhj 11:36 Shitore Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Kërçovë

Gaming PC

108 500 MKD

05 Gush 20:08 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Çair

Gamer Pc

05 Gush 19:51 Shitore Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Anhoch  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Gaming PC i9-9900k 64GB DDR4 so monitori

62 000 MKD

28 Maj 17:14 Shitore Kompjutera desktop  ·  HP  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

Desktop kompjuter DELL

14 Jan 13:40 Shitore Kompjutera desktop  ·  HP  ·  Compaq  ·  Shkup

LICENCIRANI KOMPJUTERI LAPTOPI SERVERI MONITORI

3 000 MKD Намалена цена

13 Jan 09:32 Shitore Kompjutera desktop  ·  HP  ·  Compaq  ·  Shkup  ·  Butel

Core i3 i5 i7 DESKTOP KOMPJUTERI HP DELL

4 500 MKD Намалена цена

15 Dhj 13:33 Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Fujitsu  ·  Shkup  ·  Saraj

Desktop kompjuter

100 EUR

02 Dhj 22:02 Kompjutera desktop  ·  Acer  ·  Aspire  ·  Tetovë

PC Acer

190 EUR

19 Mar 17:59 Shitore Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shtip

Motorola MC65

300 EUR

07 Maj 14:49 Shitore Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Karposh

1080p Gaming PC

750 EUR Намалена цена

20 Mar 11:10 Shitore Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Shkup

Apple iMac TOP SOSTOJBA

20 Mar 14:03 Shitore Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

BenQ Monitor 24 GW2470HM VA LED

7 400 MKD

02 Mar 14:17 Shitore Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Quad Core  ·  Manastir

Desktop Konfiguracija

4 000 MKD

02 Nën 20:22 Shitore Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Drug model  ·  Ohër

Najevtini licencirani kompjuteri i laptopi

4 850 MKD Намалена цена

28 Nën 10:25 Shitore Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  S22A350H  ·  Shkup  ·  Butel

EVTINI NOVI PC PENTIUM IV/QUAD CORE 4GB/500HDD

200 EUR

Online
18 Sht 16:38 Shitore Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Ideacentre  ·  Shkup  ·  Centar

Lenovo so licenciran winows

200 EUR

21 Nën 07:50 Kompjutera desktop  ·  Shkup  ·  Karposh

PROGRAM ZA UGOSTITELSTVO Windows+Android

100 EUR

02 Korr 11:34 Kompjutera desktop  ·  Shkup  ·  Centar

DELL Inspiron ONE 2310 Touchscreen

30 000 MKD

09 Qer 00:21 Shitore Kompjutera desktop  ·  Shtip

Kompjuter so software POS

16 500 MKD

07 Qer 07:54 Shitore Kompjutera desktop  ·  Shkup  ·  Karposh

Komplet kompjuter so program EASY POS

8 500 MKD Намалена цена

23 Mar 13:16 Kompjutera desktop  ·  Shkup  ·  Karposh

Fiskalni kasi kompjuteri Bar kod citaci

02 Shk 10:15 Shitore Kompjutera desktop  ·  Shkup  ·  Butel

LICENCIRANI KOMPJUTERI LAPTOPI SERVERI

3 300 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Kompjuterë (komplet) | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione