Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nov kompjuter so garancija 18 meseci

14 000 MKD

Shitet nga: goran 09 Mar 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Ploca h81 procesor 64 bit intel pentium 3450 3.2 & 3.2 gx graficka intel hd extreme 800mx ful HD xard 500 gb rezac LG super sped wifi stik Monitor loc 22 ful HD TASTATURA GEMERSKA Vodootporna maus
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione