Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se za iPhone 4 4s 5 i 5S MOBIL ELEKTRONIK

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: МОБИЛ ЕЛЕКТРОНИК 23 Qer 17:07 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
МОБИЛ ЕЛЕКТРОНИК
Samsung A51 nov Telekom Mk MOBIL ELEKTRONIK 280 ЕУР
Otklucuvanje mobilni No1 MOBIL ELEKTRONIK 0 МКД
Otklucuvanje ZTE site modeli MOBIL ELEKTRONIK 0 МКД
Samsung Galaxy A12 nov telefon 24 meseci garancija 10 500 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Se za Iphone na edno mesto
-futroli za 4G 4s 5 5s 5c 6 i 6s
-polnaci 12/220 v so CE sertifiKAT
-usb cable so CE sertifikat
-futroli
-screen protector
-h-free
-Lcd-displei
-flex cable,connector,buzzer....etc
-drzac-fioka za sim-crni beli
-battery
IMA DISPLEI I touch za iPad-2 3 i 4 R-SIMOVI
krsenje na sim so specijalna klesta
-servis ne podolg od eden raboten den
Poveke informacii vo DBN MOBIL ELEKTRONIK
FACEBOOK:www.facebook.com/DbnMobilElektronik
tel:
02 30 73 200
075 55 44 00
Rabotno vreme od 10 do 20h
sabota od 10 do 16h
DBN MOBIL ELEKTRONIK lokacija bulevar partizanski odredi-59/2 Karpos1 vo zgradata kaj PROSPERA na mestoto na poranesen MAL ODMOR vidi na mapata
МОБИЛ ЕЛЕКТРОНИК
СЕРВИС ЗА СИТЕ ВИДОВИ МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ 22 ГОДИНИ ДОВЕРБА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Partizanski odredi 59/2 Tregoje në hartë
023073200
https://www.mobilelektronik.com.mk
МОБИЛ ЕЛЕКТРОНИК
023073200
Leaflet
МОБИЛ ЕЛЕКТРОНИК
iPhone SE 2020 7 Dena koristen BUKVALNO NOV 300 ЕУР
Ekrani za Samsung Original Mobil Elektronik 0 МКД
Servis za mobilni MOBIL ELEKTRONIK 0 МКД
iPhone 6 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione