Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Elektronika | Pjesë dhe Pajisje për celularë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Pjesë dhe Pajisje për celularë , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Pjesë dhe Pajisje për celularë | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

21 Shk 12:02
Линк
Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Shkup  ·  Butel

Apple Watch Series 9 45mm

20 000 MKD

20 Shk 14:31 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Shkup  ·  Butel

Apple watch Series 8 41mm

250 EUR Намалена цена

18 Shk 19:35 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Veles

AirPods Max - Space Gray

27 000 MKD

16 Shk 17:45 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Ohër

Slusalki

1 200 MKD

13 Shk 20:27 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Airpods 2

2 000 MKD

10 Shk 18:18 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Shkup  ·  Centar

Apple AirPods Max crni i sivi

1 950 MKD

07 Shk 22:29 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

AirPods Pro 2

100 EUR

04 Shk 19:27 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Apple watch ultra 1

500 EUR

30 Jan 14:12 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Shkup

airpods pro

6 000 MKD

30 Jan 14:10 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Shkup

airpods pro

6 000 MKD

29 Jan 19:40 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Shkup  ·  Karposh

Air Pod pro gen 2

9 500 MKD

28 Jan 22:25 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se prodavaat bezicni slusalki

4 000 MKD

22 Jan 11:06 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Shkup  ·  Butel

DJI Osmo 5 gimbal za telefon

7 000 MKD

15 Jan 04:12 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Set tastatura i maus

1 299 MKD

15 Jan 04:10 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Смарт часовник

800 MKD

14 Jan 12:57 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Mini wifi video kamera

699 MKD

05 Jan 04:16 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Shkup

Apple Watch SE40mm

11 800 MKD Намалена цена

04 Jan 09:33 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Berovë

Airpods pro 2

140 EUR

28 Dhj 16:20 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Apple Watch Series 8, 45mm

19 000 MKD

27 Dhj 22:46 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Tetovë

SAMSUNG GALAXY GEAR S3 SMARTWATCH!

100 EUR Намалена цена

19 Dhj 09:49 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Tetovë

Maska i folii

1 000 MKD

18 Dhj 01:48 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Shtip

Apple Watch series 6

15 000 MKD

16 Dhj 13:33 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Звучник JBLGO3

2 000 MKD

13 Dhj 09:22 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Samsung Galaxy Buds2

5 700 MKD Намалена цена

12 Dhj 12:06 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Shkup  ·  Karposh

Samsung Galaxy Watch (42mm) Rose Gold

4 000 MKD

12 Dhj 09:29 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Polnaci za iPhone i Samsung ORIGINAL

8 EUR Намалена цена

09 Dhj 22:39 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Shkup  ·  Karposh

Apple AirPods Pro 2nd Gen

2 500 MKD

09 Dhj 22:21 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Shkup  ·  Centar

SE PRODAVA MAGSAFE ZA IPHONE !!!

2 000 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Pjesë dhe Pajisje për celularë në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Pjesë dhe Pajisje për celularë | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione