Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ruter Linksys WRT120N

1 000 MKD

Shitet nga: Ivica 27 Nën 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Се продава користен 100% исправен рутер Linksys WRT120N со инсталиран последен firmware.

Ќе го добиете со оригинално пакување и цд.
Купен е од Анхоч.
Leaflet
Në fillim