Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

GRAFICKA GEFORCHE 210 1GB

1 600 MKD

Shitet nga: Vladimir 31 Korr 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Graficka karta MSI GEFORCHE 210 1GB DDR3 DIRECK X10. Vo ekstra sostojba sleduva so kutija i dve zelezni drzaci, plus sleduva i cede so drajveri, cenata e 1600 denari no ima prostor i za dogovor, zasite podetalni prasanja kontaktirajte me na brojot koj e ukazan na oglasot.
Vladimir
078288953
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione