Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Philips LCD Monitor 17

1 800 MKD

Shitet nga: Jovan 05 Mar 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodavam Philips LCD Monitor 17" vo ispravna sostojba, bez nikakvi ostetuvanja Model ID 170S8FB/00 moze lesno da se pogleda na internet
Leaflet
Në fillim