Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Memorija za laptop

250 MKD

Shitet nga: Tino 04 Shk 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Hynix 1 GB DDR2-667 DDR2 SDRAM
Leaflet
Në fillim