Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Monitor Samsung

2 000 MKD

Shitet nga: Stefan 17 Pri 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Monitor so komplet dva kabli za priklucok I za vo kukiste Marka SAMSUNG Dynamic Contrast
Leaflet
Në fillim