Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ram memorija

2 200 MKD

Shitet nga: Toshe 09 Maj 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se prodavaat 3 plocki ram memorija od markata GEIL
Plockite se 4gb DDR3 1600mhz. Kupeni se od ddstore pred 1 godina.

Cena za site 3 plocki e 2200
Edinecna cena 800
Leaflet
Në fillim