Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DVA RIGA

3 500 EUR

Shitet nga: Davor Dje 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Dav riga so po 6 kartici Gygabite 570 4gb,
cenata e po rig.
Leaflet
Në fillim