Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SAMSUNG GALAXY A41 NOV OD TELEKOM

11 000 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: @@@ 18 Jan 15:15 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Prodhuesi
Samsung
Modeli
A41
NOV 2GOD GARANCIJA,RABOTI HA SITE OPERATORI,CRNA BOJA
@@@
SAMSUNG GALAXY S4 9505 BLACK KAKO NOV 80 EUR
SAMSUNG A6 KAKO NOV BLACK 100 EUR
PROMOCIJA SAMSUNG GALAXY S9+KOMPLET KUTIJA 350 EUR
SAMSUNG S4 PINK MALKU KORISTEN 180 EUR
Në fillim